منتورینگ و کوچینگ


آموزش مهارت‌ها و اصول کاری به کارمندان جدید و یا یادگیری مهارت‌های فردی برای داشتن زندگی


 بهتر و راحت‌تر و صدها قابلیت دیگر کوچینگ و منتورینگ همگی در یک پلتفرم. با راهکار‌های کوچینگ


 و منتورینگ پامیکا به دنیای حرفه‌‌ای‌ها قدم بگذارید.

 

منتورینگ و کوچینگ


  آموزش مهارت‌ها و اصول کاری به کارمندان جدید و یا یادگیری مهارت‌های فردی برای داشتن زندگی بهتر و راحت‌تر و صدها قابلیت دیگر کوچینگ و منتورینگ همگی در یک پلتفرم. با راهکار‌های کوچینگ و منتورینگ  پامیکا به دنیای حرفه‌‌ای‌ها قدم بگذارید.


 

ارتقای دانش و مهارت​​

با تعاملی مستمر و سازنده

«کیفیت زندگی شما به کیفیت سوالاتی بستگی دارد که از خودتان و دیگران می‌پرسید.» پامیکا به این جمله باور دارد و بهترین پلتفرم برای نیازهای شما به آموزش و یادگیری در حوزه‌های کسب‌و‌کار و مهارت فردی را برایتان فراهم کرده است. اگر برای آموزش کارمندان جدید‌الورود خود با چالش مواجه هستید و یا فکر می‌کنید روند یادگیری شما با موانع بسیاری روبه‌رو شده، راهکار کوچینگ و منتورینگ پامیکا به کمک شما می‌آید. قابلیت تعامل در فضای پامیکا به شما این امکان را می‌دهد که سوالات خود را از منتور پرسیده و همان لحظه پاسخ و راهنمایی مناسب را دریافت کنید. گفتگوهای آنلاین با قابلیت ارسال مدارک و مستندات به شما این امکان را می‌دهد تا کارمندان جدید را با کم‌ترین هزینه و بیشترین سرعت با فضای کاری و مهارت‌ها و توانایی‌های جدید آشنا کرده و مسیر آموزش را هموار طی کنید. همچنین اگر مشغول یادگیری یا تدریس در حوزه‌های دیگری چون مهارت‌های فردی، مدیریت و.. هستید پامیکا تعاملی برمبنای اصول کوچینگ برای شما فراهم کرده است.


برنامه‌ریزی دقیق

یادگیری سریع

با پامیکا به آسانی می‌توانید با همکاری و مشارکت یکدیگر برای گام‌های آموزشی و یادگیری مهارت‌های کاری برنامه‌‌ریزی کنید. یادگیری و برنامه‌ریزی همزمان در یک پلتفرم به سرعت شما در آموزش و یادگیری کمک می‌کند. جدول زمانی پامیکا با قابلیت تعریف «یادآوری» در آموزشی دقیق و گام‌ به ‌گام تاثیر به‌سزایی دارد چراکه دیگر نگران فراموش کردن هیچ مبحثی نیستید و از آموزش تمام مهارت‌ها و اصول کاری به کارمندان جدید مطمئن خواهید بود.آموزش و نظارت

هم‌گام با انجام کارها

با پامیکا می‌توانید یک منتورینگ همه‌جانبه و دقیق داشته باشید. به کارمندان جدید و کارآموزان هم‌زمان علاوه بر آموزش برنحوه‌ی کارشان نیز نظارت داشته باشید. درنتیجه هم‌گام با آموزش از پیش‌برد کار نیز عقب نمانید. کارآموزان و کارمندان جدید به آسانی می‌توانند کارهای معین شده به آنان را مشاهده و انجام دهند و سپس با ارائه‌ی نتایج به منتور خود، ارزیابی شوند پیشرفت

حرفه‌ای و فردی

راهکار پامیکا برای کوچینگ و منتورینگ به شما کمک می‌کند تا فضایی پویا و فعال بسازید. با داشتن تعاملی مستمر، برنامه‌ریزی و برگزاری جلسات حضوری و مجازی، انتقال دقیق مهارت‌ها، توانایی‌ها و تجربه‌ها با امکان ثبت و ذخیرسازی این اطلاعات و بازبینی و نظارت بر کار و مهارت، شما می‌توانید در حوزه‌‌های کسب‌وکار و اکتساب مهارت‌های فردی از یک کارآموز به یک حرفه‌ای تبدیل شوید! 


صرفه‌جویی 

در هزینه‌ها‌

طبق گزارش وضعیت صنعت سال ۲۰۱۶ میلادی انجمن توسعه‌ی استعدادها، میانگین هزینه آموزش برای هر کارمند ۱۲۵۲ دلار است. 
علاوه براین زمان و انرژی شما نیز بخشی از این هزینه‌ها هستند. گزارش‌ها حاکی از این است که به ازای هر کارمند به طور متوسط ۳۳.۵ ساعت آموزشی زمان لازم است. پامیکا با بهره‌گیری از فضای ابری و اصول اقتصاد دیجیتال سبب کاهش چشمگیر این هزینه‌ها در صنایع و کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ می‌شود. ابزارهای متعدد پامیکا برای تسهیلگری در حوزه‌ی منتورینگ و کوچینگ به کمک کسب‌وکار و صنعت شما آمده‌اند. بعضی از مهم‌ترین قابلیت‌های پامیکا عبارتند از ساخت نمایه برای هرکارمند به همراه اطلاعات استخدامی آن، برنامه‌ریزی آموزشی برای کارمندان، ذخیره‌سازی و ارسال ویدئوها و جزوه‌های آموزشی برای کارمندان، نظارت دقیق برنحوه‌ی کار کارمندان جدید و راهنمایی آنان، ثبت گزارش وضعیت آموزشی و مهارتی، گفت‌وگو و رفع‌اشکال با منتورها و..


بهره‌مندی از آموزش الکترونیک

در صنعت و کسب‌وکار

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های آموزش الکترونیک، اتوماسیون برخی از روندهای تعریف شده‌ی آموزشی است. با پامیکا می‌توانید جریان‌های آموزش مهارت‌ها و اصول کاری را اتوماتیک کنید اما این به معنای نبود نظارت و کنترل منتورها نیست، بلکه به معنای افزایش کیفیت آموزشی است! با اتوماتیک شدن بسیاری از آموزش‌ها، منتورها می‌توانند زمان بیشتری را صرف بررسی نتایج ارائه شده توسط کارآموزان و کارمندان جدید و عملکرد حرفه‌ای آنان کنند و زمان تعامل، همکاری و گفت‌وگو با اعضای گروه‌های یادگیری را نیز افزایش دهند.

مهم‌ترین قابلیت‌های عملیاتی

کاربرد پامیکا برای گروه‌های منتورینگ و کوچینگ چیست؟