صدها قابلیت کارآمد، همیشه و هرجا همراه شماست!‌ 

 

پامیکا دارای ابزارهایی حرفه‌ای و قابل تطبیق با انواع نیازهای کاری است. این ابزارها همگام با جدیدترین تحولات فن‌آوری اطلاعات، بروزرسانی و بهینه‌سازی می‌شوند تا تجربه‌ای حرفه‌ای و لذت‌بخش را برای کسب‌وکارها و صنایع رقم بزنند.


                                                            


پامیکا در یک نگاه


پامیکا با راهکارهای متنوع و قابلیت‌ها و ابزارهای حرفه‌ای تاثیر چشمگیری در آغاز، پیشرفت و موفقیت صنایع و کسب‌وکارها دارد. اگر صنعتی رو به گسترش با تعداد زیادی نیروی انسانی دارید یا درحال شروع کسب‌و‌کاری نوپا هستید و یا حتی ایده‌ و طرحی برای کارآفرینی در ذهن دارید پامیکا می‌تواند همراه خوبی برای شما باشد. یک همراه قابل اعتماد در هرکجای مسیر حرفه‌ای و کاری!‌

 

 کارها، وظایف و مسئولیت‌ها را تماشا کنید!‌


با ابزارها و قابلیت‌های پامیکا به آسانی می‌توانید به هریک از کارها، وظایف و مسئولیت‌ها در قالب‌های متفاوت عینیت داده تا به صورت تصویری وجوه مختلف کارها را بررسی کنید. به طور مثال می‌توانید روند انجام کارها را در تقویم زمانی مشاهده کنید، یا درصد پیشرفت کارهای تخصیص یافته به هر یک از کارکنان را پیگیری کنید و یا میزان پیشرفت مجموع کارها برای تکمیل پروژه را به صورت گزارش‌های تصویری دنبال کنید. پامیکا ده‌ها قالب متنوع برای شما فراهم کرده تا بتوانید به فرآیند انجام کارها و گزارش‌ها عینیت داده و در قالب‌های تصویری مختلف مسائل پیچیده‌ی کاری‌ را ملموس‌تر و قابل درک‌تر کنید.


 

سفارشی ‌سازی ابزارهای پامیکا به آسانیِ چند کلیک!‌


پامیکا با قابلیت بومی‌سازی برای کسب‌وکارهای ایرانی و تطبیق با نیازهای کاری منحصربه‌فرد شما، بدون احتیاج به برنامه‌نویسی یا پشتیبانی فنی از سوی صنایع و کسب‌وکارها همراه شماست.


 

الفبای پیشرفت؛ کارگروهی، مشورت و همفکری


پامیکا برمبنای اهمیت و ارزش کارگروهی و تعامل کاری ابزارهایی دقیق و حرفه‌ای برای ترویج فرهنگ مشورت و همفکری طراحی کرده است. این ابزارها تاثیر به سزایی در رشد و ارتقای فضای کاری و به دنبال آن رضایت کارکنان ایفا می‌کنند.


اطلاع رسانیِ لحظه‌ای از جدیدترین تغییرها و گزارش‌های کاری‌


امروزه سرعت در تصمیم‌گیری‌ برای رقابت در بازارهای جهانی حرف اول را می‌زند. یکی از مهم‌ترین عوامل برای تصمیم‌گیری، اطلاع از آخرین تغییرها و دریافت جدیدترین گزارش‌های کاری است. پامیکا با درک اهمیت این موضوع، ابزارهایی را در اختیار شما می‌گذارد تا به آسانی با تعریف بازه‌های زمانی مشخص، گزارش‌‌گیری کنید، گزارش‌های موجود را در قالب نمودارهای مختلف مشاهده کنید، تمامی صورتجلسات را در دسترس داشته باشید و...

پامیکا برای گرفتن بهترین تصمیم، کامل‌ترین اطلاعات را برای شما فراهم می‌کند. مدیریت زمان؛ حتی از گذرِ ثانیه‌ها غافل نمانید!‌


امروزه برای همگام شدن با بازار جهانی با این سرعت تحول باورنکردنی، بیش از هرچیزی احتیاج به مدیریت درست زمان است. امروزه حتی غفلت از دقیقه‌ها نیز به ضرر کسب‌و‌کارها و صنایع‌ تمام می‌شود چه رسد به گذر روزها و ماه‌ها! پامیکا ابزارهای دقیقی برای مدیریت زمان طراحی کرده است تا حتی از گذر ثانیه‌ها نیز غافل نمانید!


ارسال و به اشتراک‌گذاری مدارک و مستندات کاریبارها پیش‌آمده که برای دریافت یک مدرک یا مستند کاری ساعت‌ها یا حتی روز‌ها معطل شده باشیم. پامیکا با دریافت اهمیت زمان در کسب‌وکارها و صنایع، ابزارهایی با قابلیت ارسال و به اشتراک‌گذاری مدارک و مستندات کاری و با امکان ایجاد سطوح دسترسی برای شما طراحی کرده است. 

قابلیت‌های پامیکا «ادامه دارد ...»


پامیکا صدها قابلیت‌ دیگر برای صنایع و کسب‌وکارها طراحی کرده است تا در عصر سرعت و تکنولوژی، دیگر نگران عقب ماندن از رقابت‌های داخلی و خارجی نباشید و البته قابلیت‌های پامیکا همیشه «ادامه دارد ...»