دیزاین

 

به روند طراحی و پردازش ایده ها سرعت دهید. نظرات و بازخوردهای دریافت شده را به اشتراک بگذارید 

و ابزارهای حرفهای و منابع موجود را به حداکثر برسانید


دیزاین و طراحی

 خلاقانه


اگر دیزاینر، طراح کاتالوگ، طراح UI/UX و یا سازنده‌ی محتواهای ویدیویی هستید این راهکار برای شماست.

روند طراحی و دیزاین خود را از ایده‌‌ی اولیه تا تصویب نهایی تسهیل کنید. ایده‌های دیزاین را به اشتراک بگذارید، نظرات پیشنهادات تیم‌های دورکار را به سرعت جمع‌آوری و ثبت کنید و تمامی مراحل اجرایی و تصمیم‌های خود را تا رسیدن به طرح نهایی ثبت کنید.

مدیریت دیزاین

از ایده تا اجرا


فرآیندهای طراحی خود را از ایده تا اجرا در یک پلتفرم متمرکز کنید. مستندات کاربری، پیشنهادها و معیارهای ارزش را ثبت کنید. سیکل‌های دیزاین، نظرات‌ها و تأییدیه‌ها را برای اعمال تغییرات در کار خود ردیابی کنید. در پامیکا شما می‌توانید با فرآیندی یکپارچه به راحتی روند تکامل و تعامل دیزاین خود را طی نمایید.


 

به دیدگاه و استراتژی خود

 واقعیت بخشید


معیارهای موفقیت دیزاین خود را تعیین کنید و ارزش‌ها و موفقیت‌های کارتان را مستند نمایید. با پامیکا از هماهنگی دیزاین با استراتژی تعریف شده و نیاز مشتری مطمئن باشید. 

با ارزش‌های مشتریان

همسو و هماهنگ بمانید


برای انوع سلایق کاربران، برنامه و طرح داشته باشید. استوری‌بوردها و نقشه‌ی دیزاین را برای تیم‌های دورکار به اشتراک بگذارید تا در فضایی تعاملی و با مشورتی سازنده، بهترین دیزاین را ارائه دهید. 

 

بررسی و نظارت 

بر درخواست‌ها، تصمیم‌های جدید و فرآیند دیزاین


با استفاده از ابزارهای مدیریت پروژه‌ی پامیکا مراحل مختلف دیزاین را تعریف کرده و طبق جدول زمانی پیش بروید. شما می‌توانید با کمک قابلیت نام‌ بردن  @mention ازنظر مشتریان و یا افراد تیم دیزاین در حین انجام کارها بهره‌مند شوید.
 

 

آزمون و اعتبارسنجی دقیق

بهبود و ارتقای مداوم


ابزارهای پامیکا با قابلیت گزارش‌گیری و تبدیل داده‌ها به نموارهای عینی به شما کمک می‌کنند تا تجزیه و تحلیل دقیقی برای اصلاح ویژگی‌های دیزاین و تطبیق آن با نیازهای کاربران در اختیار داشته باشید.
مهم‌ترین قابلیت‌های عملیاتی


کاربرد پامیکا برای دیزاینرها و تیم‌های دیزاین چیست؟‌