آموزش

برنامه ریزی طرح درس، ارزیابی عملکرد دانشجویان و داشن آموزان و پیشروی طبق تقویم آموزشی و 

بسیاری قابلیت های دیگر در راهکار آموزش پامیکا فراهم آمده تا روندی آسان و لذت بخش از آموزش

و یادگیری را برای معلمان، اساتید و دانش آموزان و دانشجویان ایجاد کند. 

آموزش مجازی، یادگیری واقعی

دوران همه‌گیری کرونا، دورانی بود که آموزش مجازی را بیش از پیش ترویج داد و در بسیاری از موارد الزامی کرد. این فرصت، سبب شد تا تکنولوژی با ایجاد قابلیت‌های مختلف‌‌ عملکرد آموزش الکترونیک را تقویت کند و در این حوزه سرمایه‌گذاری‌های کلانی صورت بگیرد. پس از کشف پتانسیل‌های آموزش مجازی، حتی بعد از دوران همه‌گیری کرونا نیز برگزاری کلاس‌های مجازی رونق خود را از دست نداد و شاید بتوان گفت تنوع و کیفیت برگزاری آن نیز افزایش یافت. پامیکا با آگاهی به اهمیت آموزش مجازی و تاثیر و عملکرد مثبت آن در روند یادگیری و تدریس، سرویس آموزش الکترونیک را برای شما فراهم کرده است. سرویس آموزش الکترونیک پامیکا با قابلیت برگزاری کلاس‌های آنلاین و آفلاین، امکان ارسال مستندات و جزوه‌های آموزشی، برگزاری کنفرانس‌ها و سایر امکانات مهم آموزش الکترونیک راهکاری کارآمد و موثر برای معلم‌ها، اساتید، معاونین آموزشی، دانش‌آموزان، دانشجویان و تمامی رهروان راه دانش و دانایی ست.


راهکار اساتید، معلم‌ها و معاونین آموزشی

مدیریت ‌برنامه‌های درسی

تدریس با اصول مدیریتی پیوند دارد چراکه به عنوان استاد شما نیازمند مدیریت و پیگیری پیشرفت دانشجویان و دانش‌آموزان و تطبیق برنامه‌ی درسی خود با توانمندی‌ها و مهارت‌های شاگردان هستید. با پامیکا به آسانی روند یادگیری و نحوه‌ی عملکرد شاگردان در آزمون‌های مختلف را بررسی کنید و در مسیر ایجاد تجربه‌ای تاثیرگذار از آموزش و یادگیری باشید.


بهبود و اصلاح برنامه‌های تحصیلی

با پامیکا برای هر مقطع برنامه‌ی‌ تحصیلی و تقویم آموزشی مشخص کنید. معلم‌ها، اساتید، معاونین و سایر کارکنان آموزش را سازماندهی کنید، مکان و زمان کلاس‌ها را تعیین کنید و برنامه‌ی مشخص شده برای هر درس را برای افراد مدنظر خود ارسال نمایید. با پامیکا تمامی الزامات و برنامه‌های تحصیلی را در یک پلتفرم مدیریت کنید و دیگر نگران عقب‌افتادن یا فراموشی کارهای آماده‌سازی کلاس‌ها و دوره‌ها نباشید!


شخصی سازی روش تدریس

با ثبت اطلاعات و روند پیشرفت درسی هر دانش‌آموز و شناسایی ضعف‌ها یا استعداد‌های فردی دانش‌آموزان، برنامه‌ و اهداف درسی متنوعی با توجه به پتانسیل‌های هریک از شاگردان تعریف کنید. سپس نتایج و روند تاثیرگذاری برنامه‌ی درسی خود را در قالب‌ نمودارها و گزارش‌های مختلف در پامیکا مشاهده کرده و عملکرد روش تدریس خود را مورد ارزیابی قرار دهید.

مدیریت و سازماندهی

تجهیزات آموزشی

با ثبت اطلاعات تمامی تجهیزات و سرمایه‌های آموزشی در پامیکا، مدیریت و سازماندهی به منابع خود را ارتقا دهید. هزینه‌های آموزشی را به همراه اطلاعاتی چون تاریخ، محل خریداری، قیمت و.. پیگیری کنید و ابزارها و تجهیزات کهنه و غیرقابل استفاده را از ابزارهای سالم جدا کرده و در فهرست پامیکا مرتب کنید. شما می‌توانید به فهرست سرمایه‌ها یادداشت اضافه کرده و یا اعلان «یادآوری» تعیین کنید تا در اسرع وقت برای خریداری تجهیزات نو و حذف ابزارهای غیرقابل استفاده اقدام کنید.ارائه‌ی گواهینامه‌‌های

تحصیلی و حرفه‌ای

با تعریف دوره‌های مشخص در پامیکا می‌توانید گام‌‌به‌گام با دانشجویان دوره، پیش بروید و در نهایت پس ازینکه دانشجویان موفق به تکمیل دوره شدند برای آن‌ها گواهینامه‌ی تحصیلی یا حرفه‌ای صادر نمایید. قالب‌های از پیش‌آماده‌ شده‌ی پامیکا به شما کمک می‌کند تا گواهینامه‌های حرفه‌ای و تحصیلی را با توجه به دوره‌های تعریف شده و اساتید مختلف شخصی‌سازی کنید و به صورت خودکار پس از تکمیل دوره گواهینامه‌ها را برای دانشجویان ارسال نمایید.ارزیابی و برگزاری آزمون

پامیکا برای بالا بردن کیفیت آموزش و اطمینان شما از روند یادگیری شاگردان، قابلیت برگزاری آزمون مجازی و ارزیابی دوره‌ها را برایتان فراهم کرده است. شما می‌توانید آزمون‌هایی متنوع مانند گزینه‌ای، تشریحی و یا حتی شفاهی را در فضای پامیکا برگزار کنید و سپس گزارشی دقیق و تحلیلی از نتایج آزمون به صورت جمعی و فردی داشته باشید.


راهکار دانش‌آموزان، دانشجویان و کارآموزان

کلاس‌های مجازی

سرویس‌های متنوع کلاس‌های مجازی با توجه به نیازها و نوع برگزاری کلاس‌ها، بومی‌سازی و شخصی‌سازی شده‌اند. پامیکا نیز با درنظر گرفتن انواع کلاس‌های درسی و غیردرسی در فضای مجازی، برای شما بستری را طراحی کرده تا بتوانید بیشترین و بهینه‌ترین استفاده را از کلاس داشته باشید. مشاهده‌ی اساتید و پاورپوینت‌های آموزشی حین تدریس، به اشتراک گذاری جزوه‌ها و مستندات آموزشی، طرح پرسش‌های درسی از اساتید و دریافت سریع و آنی پاسخ حین برگزاری کلاس‌ها،‌ امکان برگزاری کنفرانس و دادن دسترسی‌های مختلف برای اداره‌ی کلاس توسط دانشجویان و دانش‌آموزان و سایر قابلیت‌های دیگر همگی در پامیکا مهیا شده تا بهترین تجربه‌ی حضور در کلاس‌های مجازی را برایتان رقم بزند.


برنامه‌ریزی درسی همسو با

هدف‌گذاری شغلی

برای تحصیل و مسیر شغلی خود در آینده لازم است از همین حالا برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشید. پامیکا از مدیریت دوره‌های آموزشی تا اقدام برای تحصیل در دانشگاه‌های مختلف و یا مصاحبه‌های کاری همراه شماست. تمامی برنامه‌ها و اهداف خود را در یک بستر متمرکز کنید تا بتوانید مهم‌ترین عواملی را که برای موفقیت نیاز دارید، شناسایی و برای رسیدن به آن برنامه‌ریزی کنید.


تعامل موثر در

پروژه‌های گروهی 

تعامل گروهی و توانایی انجام کارهای گروهی یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی‌ست که در حین تحصیل در قالب پروژه‌های مختلف آموزش داده می‌شود. با یادگیری مهارت‌ انجام کار گروهی شما می‌توانید هم در مسیر آموزش و یادگیری و هم در حرفه‌ی پیش‌روی خود موفق و موثر باشید. پامیکا با آگاهی به اهمیت ویژه‌ی مهارت‌های گروهی، فضایی تعامل محور برای انجام کارهای گروهی، طراحی کرده است. با پامیکا به آسانی می‌توانید پروژه‌های گروهی را مدیریت کرده و با دعوت اعضا به گروه‌های انجام پروژه و تعامل آنی و همزمان حین پیشبرد کار، مهارت‌های کار گروهی را کسب کنید و تکالیف و پروژه‌های خود را نیز انجام دهید.


با مدارک معتبر

رزومه‌ای حرفه‌ای داشته باشید

پامیکا سعی دارد فضایی همه‌جانبه در حوزه‌ی آموزش برای شما ایجاد کند. دریافت ارزیابی‌ از اساتید معتبر و امکان دریافت گواهینامه‌های تحصیلی و حرفه‌ای قابلیتی‌ست که در کلاس‌های مجازی و دوره‌های آموزشی تعریف شده است. شما می‌توانید با دریافت مدارک معتبر گام‌های تحصیلی و آموزشی خود را مطمئن‌تر بردارید و با داشتن روزمه‌ای حرفه‌ای آینده‌ی شغلی خود را روشن سازید.

مهم‌ترین قابلیت‌های عملیاتی

نمونه‌ای از کاربردهای پامیکا برای آموزش