برگزاری رویداد و نمایشگاه


از جلسات کوچک گرفته تا کنفرانس های بزرگ و از رویدادهای مکرر تا همایش های

یکباره خود را با پامیکا با آرامش خاطر و اطمینان هماهنگ کنید


 

  برنامه ریزی و برگزاری رویدادها

از جلسات کوچک گرفته تا کنفرانس های بزرگ و از رویدادهای مکرر تا همایش های یکباره خود را با پامیکا با آرامش خاطر و اطمینان هماهنگ کنید

برنامه‌ریزی، اجرا و مدیریت

 انواع رویدادها

برای هماهنگی و اجرای هر نوع رویدادی پامیکا تمامی ابزارهای مورد نیاز شما را در یک پلتفرم فراهم آورده است. از برنامه‌ریزی‌های اولیه‌ برای رویداد تا اجرای نهایی آن پامیکا همراه شماست. به آسانی روند کارها را مدیریت کرده و تک تک برنامه‌های لازم برای رویداد مانند هماهنگی با تیم‌های مختلف، ترتیب و نظم‌دهی به شرکت‌ کنندگان رویداد اعم از مخاطبین تا میزبانان و نمایندگان بازاریابی، ارجاع مسئولیت‌ها و پیگیری وضعیت شرکت‌کنندگان رویداد را با پامیکا به آسانی انجام دهید.

 برنامه ریزی و اجرا 

در یک فضای مشترک

ما همه‌ی ابزارهایی را که برای اجرای یک رویداد فوق‌العاده نیاز دارید در پامیکا فراهم کرده‌ایم و به خوبی می‌دانیم سرعت انجام کارها در اجرای یک رویداد چقدر مهم و باارزش است. با پامیکا کارهایی را که برای برنامه‌ریزی رویداد لازم است به برنامه‌ی اجرایی متصل کنید و برای هر کدام از کارها مهلت انجام و تاریخ تحویل مقرر کنید. با پامیکا منابع درست را در زمان درست به کار گیرید.
مدیریت همه چیز 

از طریق موبایل

در زمان اجرای یک رویداد برنامه‌ریزی‌ها و کارها به قدری همزمان می‌شوند که در بسیاری مواقع شما باید دفترکارتان را ترک کرده و به محل رویداد و دیگر مکان‌های موثر در اجرای رویداد بروید. به راحتی می‌توانید با اپلیکیشن پامیکا بر روی تلفن همراه (قابل اجرا بر سیستم‌ عامل اندروید و ios)  خود، تمامی کارها را پیگیری کرده و با تیم اجرایی برای مدیریت مهمان‌ها، سخنرانان، بازاریاب‌ها و.. مشارکت کنید.

 ایجاد و مدیریت 

محتوایی تاثیرگذار برای رویدادها

نوشتن، بازبینی و ذخیره‌ی انواع محتواها برای معرفی و شکل‌گیری هرچه بهتر رویدادهای شما. مدیریت محتوای اعلان‌ها، نوشتارها، متن سخنرانی‌ها، معرفی مهمان ها و.. همگی در یک پلتفرم؛ پامیکا.

هماهنگی محتوای کنفرانس‌ها و سخنرانی‌ها در یک فضا به راحتی امکان اولویت‌بندی و اجرای بهترین محتوا را در رویداد برای شما فراهم می‌آورد.تسهیل

 همکاری و تعامل

پامیکا به شما کمک می‌کند تا با گروه‌های اجرایی داخلی و گروه‌های برون سازمانی و قراردادی همواره در ارتباط و هماهنگی باشید. تمامی ارتباطات خود را در یک فضا متمرکز کنید تا از روند تمامی کارهای اجرایی آگاه شده و اقدامات لازم را به موقع و در اسرع وقت و انجام دهید.

 یک رویداد خوب را به یک

 رویداد استثنایی تبدیل کنید!

طرح‌های پیشنهادی پامیکا برای برنامه‌ریزی یک رویداد را مطابق نیازهای خود تغییر داده و اجرا کنید. حتی می‌توانید طرح‌های جدیدی بنا بر نوع رویداد مدنظرتان ایجاد کرده و طبق آن پیش‌بروید. اجرای یک رویداد به‌یادماندنی، مراجعه‌کنندگان شما را تبدیل به مشتریان وفاداری می‌کند که در آینده نیز برای اجرای انواع مراسم و رویداد به سراغ شما خواهند آمد.

مهم‌ترین قابلیت‌های عملیاتی

کاربرد پامیکا برای گروه‌های اجرایی رویدادها چیست؟