بازاریابی


زمان خود را بیشتر صرف خلاقیت کنید تا کاغذبازی های پیچیده. با پامیکا به راحتی 

محتواهای برندینگ و کمپین های تبلیغاتی را مدیریت کنید و گزارش برندینگ و نتایج

 بازاریابی را برای مشتریان ارسال و ارزیابی کنید​ 

مدیریت بازاریابی

زمان خود را بیشتر صرف خلاقیت کنید تا کاغذبازی‌های پیچیده. با پامیکا به راحتی پیام‌های برندینگ  و کمپین‌های تبلیغاتی ایجاد کرده و گزارش برندینگ و نتایج بازاریابی را برای مشتریان ارسال و ارزیابی کنید.

 

هماهنگی، برنامه‌ریزی و مدیریت 

تمامی فعالیت‌های بازاریابی

 انجام کارها و مدیریت بخش‌های مختلف بازاریابی را به شیوه‌ای یکپارچه و در یک پلتفرم پیش ببرید. با تعیین کردن برنامه‌ها و بودجه برای فعالیت‌های کمپین‌های بازاریابی به راحتی می‌توانید بر امور بازاربی مسلط شده و در مهلت‌های مقرر کارها و گزارش‌های بازاریابی خود را ارائه کنید. با پامیکا به آسانی برای هرکدام از کارها تاریخ و مدت زمان مشخص کنید. در قالب‌های مختلف گزارش بنویسید و نتایج کارها را در قالب تقویم زمانی مشاهده کنید. فهرستی از منابع مورد نیاز برای بازاریابی، سیر محتوایی، نظرات و پیشنهادات مشتریان و.. تهیه کرده و برای رویدادهای بازاریابی برنامه‌ریزی کنید. با داشتن تمامی داده‌ها و اطلاعات در یک پلتفرم، سرعت و دقت شما در کار افزایش می‌یابد که نتیجه‌ی آن داشتن بازاریابی موثرتر و کارآمدتر است. موفقیت و پیشرفت 

ثمره‌ی همکاری و مشارکت

پامیکا برای پیش‌برد و مدیریت صفر تا صد انواع کسب‌وکارها طراحی شده تا از اتلاف زمان انرژی شما جلوگیری کند. به این ترتیب برای جلسات، تعامل و مشارکت نیازی به داشتن سرویس‌هایی مجزا از سرویس‌های کاری نیست. با پامیکا می‌توانید کار و مشارکت همزمان در یک پلتفرم را تجربه کنید.

 

 


محتوایی تاثیرگذار

 برای یک بازاریابی موفق!

نوشتن، بازبینی و آرشیو محتواهای مناسب بازاریابی؛ از اعلان‌های تبلیغاتی گرفته یا شعارهای کمپینی و محتوا برای شبکه‌های اجتماعی.
طرح‌هایی خلاقانه 

برای بالابردن خلاقیت در بازاریابی

تبلیغات متنوع را در فضایی خلاقانه و دقیق مدیریت کنید. از مدیریت فضا و محتوای اپلیکیشن‌های موبایل تا طراحی وب‌سایت و اجرای تست A/B و ساخت کلیپ‌ها و موشن‌های تبلیغاتی و....


مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی

برنامه‌ریزی، اجرا و نظارت

انواع کمپین‌های ساده، پیچیده و یا چندجانبه را برای بازاریابی خلق کنید!‌ با پامیکا به آسانی تولید محتوا، جامعه‌ی هدف، بودجه و تحلیل نتایج بازاریابی را مدیریت کرده و گرفتن نظرات و پیشنهادات بازدهی و کارآمدی فعالیت‌های بازاریابی خود را ارتقا دهید.

مدیریت برند

دستیابی و اداره‌ی امتیازات و سرمایه‌ها

یک کتابخانه‌ی مرکزی از اطلاعات و داده‌ها و سرمایه‌های موجود برند خود بسازید. برای دستیابی به این کتابخانه مجوزهایی در سطوح مختلف ایجاد کنید و برای اعضای تیم بازاریابی امکان دسترسی به اطلاعات مورد نیازشان را فراهم آورید.


هک رشد

داشتن نمایی نزدیک از بهترین مشتریان خود

حدس و گمان را حذف کنید! با برنامه‌ریزی، ایجاد کمپین‌ها و بررسی نتایج کمپین‌ها، مدیریت هزینه‌ها و تحلیل گزارش‌ها، بازاریابی مطمئن و موفقی داشته باشید.
مهم‌ترین قابلیت‌های عملیاتی

کاربرد پامیکا برای بازاریاب‌ها و گروه‌های بازاریابی چیست؟