توسعه نرم افزار

 

ارتقای سطح محصول با: فرآیندهای توسعه با متدولوژی اجایل در سطخ جهانی، برنامه ریزی متمرکز برای اسپرینت ها،

ایجاد نقشه ی راه محصول با مشارکت و تعامل اعضای تیم و همکاری و مشورت آنی در پلتفرم بدون 

حتی یک ثانیه معطلی!


متمرکزساختن داده‌ها و بهینه‌سازی​​

 در توسعه نرم افزار


با مدیریت تمامی فرآیند‌های توسعه‌ی نرم‌افزار در پلتفرمی یکپارچه ، چشم انداز محصول خود را سریع‌تر به واقعیت تبدیل کنید. نقشه راه محصول را ترسیم کنید، کارها را اولویت‌بندی نمایید، وظایف را به  اعضای تیم خود تخصیص دهید، به صورت منظم بر میزان پیشرفت کارها و گزارش‌های کاری نظارت کنید و در نهایت محصول خود را با بهترین کیفیت و به موقع به بازار ارائه دهید.برنامه‌ریزی، پیگیری و به اشتراک‌گذاری

 نقشه‌ی راه  


تصور خود را به واقعیت تبدیل کنید! ابزارهای دیجیتال پامیکا با بهره‌گیری از دانش اجایل به تیم‌های توسعه‌ی نرم‌افزار این امکان را می‌دهد که بهتر برنامه‌ریزی کنند و محصولات خود را زودتر نهایی و منتشر کنند. با پامیکا کارها را سریع‌تر و آسان‌تر پیش ببرید!‌
نهایت سرعت در انجام کارها  با

  تخته‌های کانبان     


دیدی دقیق و واضح بر روند فعالیت‌های تیم توسعه‌ی نرم‌افزار داشته باشید و با قابلیت‌های پامیکا فرصت تمرکز بیشتر و بازدهی بالاتر را برای اعضای تیم خود ایجاد کنید. شما می‌توانید تخته‌های کانبان پامکا را با توجه به نیازهای تیم‌ خود سفارشی‌سازی کنید و از کاربردی بودن آن برای تیم توسعه نر‌افزار مطمئن شوید.

 


 

داشتن مشتریانی راضی و وفادار

با ثبت و رسیدگی به تمامی دیدگاه‌ها

    

بازخورد مشتریان را ثبت و پیگیری کنید تا مطمئن شوید که بهترین ایده‌ها بخشی از نقشه‌ی راه محصول شما خواهند شد! به آسانی ویژگی‌های درخواستی از طرف مشتریان را دسته‌بندی کنید و پردرخواست‌ترین ویژگی‌ها را در اولویت بگذارید.سازماندهی 

تجربیات و نظرات کاربران    

 

موارد کلی مورد نیاز برای پیاده‌سازی را به موارد جزیی‌تر تقسیم و بخش‌بندی کنید. نظرات کاربران را بررسی نمایید و کارهای لازم برای توسعه‌ی نرم‌افزار را براساس نظرات و تجربه‌های کاربران به اعضای تیم توسعه، اختصاص دهید. اگر تعداد نظرات و تجربه‌های کاربران درباره‌ی محصول شما بسیار زیاد است نگران نباشید! با ابزارهای پامیکا به آسانی می‌توانید این نظرها را دسته‌بندی کرده و مطابق با برنامه‌ریزی اسپرینت‌‌ها آن را پیش‌ ببرید.
 


هنگام ضرورت‌های کاری بی‌درنگ

 همکاری و تعامل داشته باشید


از ابزارها و پلتفرم پامیکا برای ایجاد یک فضای کاری پویا بهره‌مند شوید. به آسانی می‌توانید جدول برگزاری جلسات را بر اساس تقویم کاری ایجاد کنید، برای اعضای تیم فراخوان‌های کاری را ارسال نمایید و تصاویر و مدارک و مستندات لازم را با افراد به اشتراک بگذارید. با قابلیت مخاطب قرار دادن اعضا (@mentions) مکالماتی در لحظه و پویا و یا بارش فکری ایجاد کنید و در نهایت با مشورت تمامی اعضا، وظایف و مسئولیت‌های جدید را به افراد گروه اختصاص دهید.


 


 

رویکردی داده‌محور و واقع‌گرا

با مشاهده‌ی گزارش‌های روزانه

پامیکا برای شما ده‌ها قالب متفاوت و دقیق برای گزارش‌گیری آماده کرده است. به وسیله‌ی این قالب‌های متنوع به آسانی می‌توانید نحوه‌ی عملکرد تیم خود را به صورت تصویری و با جزییات مشاهده کنید. با وارد کردن داده‌های کاری، داشبوردهایی حرفه‌ای ایجاد کنید تا بتوانید معیارهای کلیدی توسعه و شاخص‌های اصلی پیشرفتتان را هم‌زمان با روند کار، مشاهده نمایید.

از رقیبان پیشی بگیرید! ‌


ویژگی‌های رقبا، اطلاعات نمایشگاه‌های مختلف، اعلامیه‌های مرتبط با توسعه‌ی نرم‌افزار و فعالیت‌های بازاریابی را با ابزارهای قدرتمند پامیکا پیگیری و بررسی نمایید. داده‌های فوق را در سرویس‌های پامیکا شخصی‌سازی کنید و بنا به معیارهای کاری امتیازدهی داشته باشید. با پامیکا دیدگاهی درست و واقعی از رقیبان و بازار بدست بیاورید.


مهم‌ترین قابلیت‌های عملیاتی

کاربرد پامیکا برای حیطه‌ی کاری توسعه‌ی نرم‌افزار چیست؟